tel. 603 841 056

O nasZespół muzyczny Poznań
Ad Astra Band,
jest kontynuacją założonego w 1994 roku zespołu muzycznego TRAF. Przez 16 lat swojej estradowej działalności, zespół dał się poznać jako profesjonalny i pełen pasji do muzyki, przez wielu uznawany jest za jeden z najlepszych na rynku weselnym i rozrywkowym. W swojej historii zespół tworzył oprawę muzyczną wielu prestiżowych bali oraz uroczystości, m.in: liczne bale dla elitarnego klubu AKS, z udziałem znanych polityków oraz przedstawicieli kultury, sylwestry w Pałacu Działyńskich na poznańskiej starówce, z udziałem Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego, na specjalne zaproszenie uroczysty Bal Polonii w Hanowerze, a także udział w wielu znaczących akcjach charytatywnych. Zespół rekomendowany jest przez wielkopolskie pałace: w Racocie i Kobylnikach.

Zespół na wesele - podstawowy skład zespołu to trzech zawodowych muzyków:

Natalia Kraśkiewicz - Wasilewska 

Zjawiskowa wokalistka, obdarzona oryginalnym i silnym głosem. Ukończyła z wyróżnieniem Studium Piosenkarskie im. Czesława Niemena w Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu, jest także absolwentką Liceum Muzycznego, gdzie odebrała dyplom instrumentalisty w zakresie gry na flecie poprzecznym, Poznańskiej Szkoły Aktorskiej i Kulturoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Od kilku lat występuje z powodzeniem na scenach estradowych w Polsce i zagranicą . Jej głos można podziwiać na wielu autorskich recitalach. Od 2004 roku, związana jest z grupą Spirituals and Gospel Quartet, prowadzoną przez poznańskiego kompozytora i aranżera, pierwszego lidera grupy Lombard – Macieja Szymańskiego. Z zespołem odbywa liczne tournee po krajach Europy. Współpracowała również z innymi znakomitymi kompozytorami, m. in. Jackiem Sykulskim, Krzesimirem Dębskim czy zdobywcą Oskara Janem A.P. Kaczmarkiem.
Na swoim koncie ma także kilka ról filmowych, między innymi w obrazie Marzeny Więcek – „Poczekalnia”- do którego nagrała również piosenkę tytułową (film był wielokrotnie nagradzany na festiwalach międzynarodowych) czy główna rola u boku Jerzego Radziwiłowicza w czekającym na premierę filmie Inki Suchorskiej "Gosia i Antoni". Ma za sobą także doświadczenia radiowe, m. in. rola w cyklicznym słuchowisku Radia Merkury – „Sklepik za rogiem” w reżyserii Marka Zgaińskiego. Od wielu lat współpracuje z legendarnym poznańskim teatrem Scena Na Piętrze, gdzie w 2007 roku wraz ze SGQ odebrała tytuł Osobowość Sceny i wystąpiła obok takich gwiazd jak: Magdalena Zawadzka, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Jerzy Zelnik, Robert Kudelski, Justyna Sieńczyłło czy grupa VOX.
Ponadto z aktorami Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu współtworzy kabaret w Piwnicy Artystycznej „Pod Semaforem” oraz występuje w spektaklu musicalowym (Musical Gala).

 

Andrzej Obremski
 

Założyciel, kierownik i menager Ad Astra Band. Multiinstrumentalista, grający na instrumentach klawiszowych, saksofonie i harmonijce ustnej. Wychowanek elitarnej, jedynej w kraju Szkoły Chóralnej im. Jerzego Kurczewskiego, w której zdobył umiejętności wokalne. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu scenicznemu, w sposób kulturalny, dowcipny i inteligentny poprowadzi każdą uroczystość. Obok pasji muzycznej posiada liczne, ciekawe zainteresowania, jest m. in. wielkim przyjacielem i miłośnikiem przyrody (ukończył Wydział Leśny na Uniwersytecie Przyrodniczym), jest również wykwalifikowanym instruktortem jazdy konnej.

 

 

Janusz Małecki
 

Pełen muzycznej pasji gitarzysta i wokalista, z ponad 20 letnim doświadczeniem estradowym.

W latach 90. lider zespołu Królowie Rocka, wykonującego największe przeboje polskiej muzyki rockowej. Czuje się świetnie we wszystkich rodzajach muzyki, jego gitara elektryczna wzbogaca i dynamizuje każdy utwór.

 

Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów.

Pitagoras